יותר מ-100 איש עשו את זה בחודש האחרון

זהו פוסט חדש שפורסם בבלוג של מאפי

לפני מספר ימים סגרנו סופית את ההרשמה לקורס "אומנות הפיתוי". רק בחודש האחרון נרשמו לקורס מעל ל-100 איש ונאלצנו לפתוח מחזורים נוספים כדי שכולם יוכלו להשתתף.

בעוד תקופה קצרה, בוגרי הקורס האחרון יתחילו ליישם את מה שלמדו ולהגיע להצלחות אדירות עם בחורות. הם בעצמם עוד לא יודעים עד כמה עוצמתי מה שהם הולכים לעבור ועד כמה החיים שלהם הולכים לשתנות. הם יכולים להיות בטוחים שבעוד שנה הם יהיו במקום שלא חלמו עליו, בתחום הזוגי בחיים שלהם. הם לא יצטרכו לדאוג יותר לפן הזה של חייהם, ויחשבו רק דבר אחד:

"זו הייתה ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי בתחום הזוגיות, בחיים שלי! אני מודה לעצמי שלא ויתרתי על זה והספקתי לעבור את הקורס."

המחזור האחרון יוצא בעוד מספר שבועות. הוא כבר מלא עד אפס מקום ואפילו יש תור המתנה של אנשים שמחכים שמישהו לא יוכל להגיע, כדי להיכנס במקומו. עם כל מי שיעבור או כבר עבר את הקורס אנחנו נמשיך לעבוד ולהיפגש בקורסים המתקדמים שלנו.

לצערי, כל מי שוויתר לעצמו והחליט לא לעבור את הקורס, כנראה יישאר באותו המקום שבו נמצא בתקופה האחרונה. כי צורת המחשבה שיש לו, דפוסי ההתנהגות שהוא מכיר והאמונות שלו, טובים בשביל להגיע למקום שבו הוא נמצא היום. כדי להגיע למקום אחר, צריך צורת מחשבה ודפוסי התנהגות שונים. וזה בדיוק מה שאנחנו נותנים בקורסים שלנו.

אני רוצה להודות אישית לכל מי שלקח חלק במסע שארך מתחילת שנות ה-2000, שבו עברו את הקורס שלנו אלפי גברים ועשו מפנה מטורף בחיים שלהם. זו הייתה דרך נפלאה, כיפית, מלאת השראה ומלמדת.

מכאן אנחנו ממשיכים עם קהילת הבוגרים שלנו בלבד ועם מי שייכנס אליה בשבועות הקרובים.

המון הצלחה לכולם!
יגאל.

עקוב אחר עדכונים חדשים בעמוד הפייסבוק של מאפי: www.facebook.com/mapitv

סגור לתגובות.