איזה כיף לקבל מכתבים כאלה אחרי הקורס: "התהליך שעברתי ב 3 החודשים האחרונים מהרגע…

‫איזה כיף לקבל מכתבים כאלה אחרי הקורס:

"התהליך שעברתי ב 3 החודשים האחרונים מהרגע שהגעתי לקורס שלב א' ועד עכשיו כשאני אחרי שלב ב' הוא מדהים.

אני בן 28, ועד לפני הקורס היו לי בחיים 2 חברות שהיו התפשרות עבורי. לא מה שרציתי באמת. הייתי בן אדם שלא יודע איך לדבר עם בחורות. לא ניגש, לא מנסה. מפוחד.
הייתי יוצא עם החברים שלי במשך שנים לפאבים, מסיבות ובילויים בכללי ותמיד המכנה המשותף היה שהייתי חוזר הביתה לבד, כועס על עצמי שלא עשיתי שום דבר ובעיקר מכניס את עצמי לדיכאון, דאון, ותסכול.

התלבטתי הרבה אם לעשות את הקורס אבל הייתה נקודה אחת שפשוט הבנתי שאני חייב לעשות משהו עם עצמי. זה היה אחרי שיצאתי במשך חודש עם איזה בחורה שפנתה אליי באתר הכרויות. הבחורה הייתה ממש לטעמי, נראית טוב מאוד, חכמה, מצחיקה, שנונה…

ואני זוכר שממש לא הבנתי איך היא בכלל פנתה אליי, ויותר מזה – איך היא רוצה להמשיך להיפגש איתי.

עשיתי כל כך הרבה טעויות באותו חודש… טעות אחרי טעות… בדיעבד הבנתי שכל הטעויות שלי נבעו מהפחד לאבד אותה. חשבתי על העתיד במקום להתרכז בהווה.
אני זוכר שממש הייתה לי את התחושה שעוד מעט זה ממילא נגמר. היא תבין שאין לה מה לחפש איתי ותעזוב.

כשהיא התקשרה לבשר לי את הידוע מראש לא הייתי מופתע. כאב לי. אבל יחד עם זאת ידעתי שזה היה צפוי מראש. אני הרי "חיכיתי" חודש שלם לטלפון הזה.
היום אני יודע לשים את האצבע בדיוק על מה שלא עבד שם, אבל בניגוד למה שאני הישן היה עושה, אני החדש כבר לא מתעסק בזה.

שני השלבים של הקורס פתחו לי את הדלת בפני עולם שלם שפשוט לא הכרתי.
היום אני יודע הרבה יותר מבעבר שהכל תלוי בי. בעזרת התרגולים שבאו יחד עם הקורס, והמקבצים שבהם אני משתדל להשקיעהצלחתי להתגבר על הרבה פחדים שהשתרשו אצלי עמוק במשך שנים. אני פונה לבחורות שלא חשבתי שאפנה אליהם. מקבל תגובות, היענות (כמובן שיש כאלה שמסרבות אבל הרעיון הוא לקבל את זה וללמוד מזה)
ובעיקר לומד ה-מ-ו-ן !!

במקבץ השלישי (שנעשה אחרי שלב ב') קרה ה"בלתי יאמן" והצלחתי להוציא 3 מספרי טלפון. זה משהו שלא קרה לי מעולם! אחת מהן אפילו אמרה שהיא יוצאת כרגע עם מישהו ועדיין רשמה לי את המספר שלה…

הייתי באופוריה איזה שבוע שלם!

המטרה שעליה הצהרתי ביום הראשון של שלב א' שבו עליתי לבמה אחרי ההיכרות הראשונה עם החבר'ה בכיתה הייתה: "אני כאן כי אני רוצה להפסיק להתפשר בתחום הזה בחיים שלי".

אני יודע שהדרך למטרה הזו עוד ארוכה, אבל אחרי שלב א' וב' ועם הכלים שלמדתי מהמדריכים שאין דרך אחרת לתאר אותם חוץ ממעולים – אמיר, גדעון, טל, ליאור, ירין, ודודי. אני פשוט יודע שאני אצליח, ואולי יותר חשוב מזה: אני יודע שאני אצליח כי הבנתי שזה מגיע לי.

תודה רבה על שינוי תפיסתי מטורף שגרמתם לי לעשות!
אני עובד עליו כל יום ופשוט נהנה מהתהליך.

ערן."‬

סגור לתגובות.